Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Strona główna Oferty pracy Oferta: Praktykant w Dziale Logistyki Wewnątrzzakładowej
drukuj drukuj

Oferta: Praktykant w Dziale Logistyki Wewnątrzzakładowej

NazwaPraktykant w Dziale Logistyki Wewnątrzzakładowej
StanowiskoPraktykant w Dziale Logistyki Wewnątrzzakładowej
BranżaTransport
Miejsce pracymałopolskie
Niepołomice
Rodzaj zatrudnieniaumowa zlecenie
Opis ofertyZadania kandydata/ kandydatki:
•Wsparcie działu w bieżących zadaniach;
•Wsparcie działu we wdrażaniu i utrzymaniu 5S;
•Pomoc przy wdrażaniu wniosków KAIZEN;
•Udział we wdrażaniu projektów logistycznych.

Od kandydatów oczekujemy:
•Student lub absolwent studiów technicznych lub logistycznych;
•Znajomość zasad i narzędzi Lean Manufacturing;
•Dyspozycyjność 3-5 dni w tygodniu;
•Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym (poziom B1)
•Bardzo dobra znajomość MS Office;
•Umiejętność współpracy w grupie;
•Samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy: :
•Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia;
•Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia oraz rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych;
•Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku, prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) w języku polskim z nazwą stanowiska w tytule maila na adres mailowy rekrutacja.niepolomice@man.eu, w terminie do dnia 25.01.2018 r.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o załączenie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MAN Trucks Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", tekst jednolity: Dz. U. 2016 r., poz. 922”
Nr oferty15803
Skontaktuj się z pracodawcą