UNIWERSYTET PEDAGOGICZNY
IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W KRAKOWIE

AKADEMICKIE BIURO KARIER

Strona główna Aktualności
drukuj drukuj

Aktualności

26.03.2019

 

Akademickie Biuro Karier zaprasza do udziału w kolejnych Targach Pracy Uniwersytetu Pedagogicznego. Targi Pracy „Wybierz lepszy start w przyszłość” odbędą się 27 marca 2019 r. w budynku głównym Uczelni, przy ul. Podchorążych 2.

20.03.2019

 

W ramach Targów Pracy Akademickie Biuro Karier przygotowało specjalny konkurs. Do wygrania super nagrody. Zapraszamy do dobrej zabawy!

5.03.2019

Firma EY, zdobywca prestiżowych tytułów najlepszego pracodawcy zarówno w oczach studentów, jak i pracowników planuje zatrudnienie ponad 200 nowych osób. Od 1 marca na studentów i absolwentów czekają płatne praktyki lub praca stała w niemal wszystkich zespołach: Audytu, Podatków, Transakcji, Doradztwa Biznesowego i IT.

1.03.2019

Akademickie Biuro Karier zaprasza na kolejny wykład z cyklu Spotkania z ludźmi biznesu. Spotkanie "Z pasji do etycznej mody. Biznes krok po kroku" prowadzone przez założycielkę KOKOworld, Agatę Kurek odbędzie się 7 marca 2018 o godz. 12.15 w budynku głównym UP.

Spotkanie realizowane w ramach projektu "UProgu Kariery" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

28.02.2019

 

„Czy ma Pani / Pan jakieś pytania?” – podczas rozmowy kwalifikacyjnej często pada takie zdanie. Warto przygotować się do tego etapu spotkania i zastanowić się, co chciałbyś wiedzieć na temat stanowiska, ścieżki kariery czy zespołu, do którego  miałbyś dołączyć.