Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Strona główna Aktualności

19.07.2018

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zaprasza Wolontariuszy do realizacji projektu „MAŁOPOLSKA NOC NAUKOWCÓW 2018” w dniu 28 września 2018 roku.

19.07.2018

Ministerstwo Spraw Zagranicznych rozpoczęło kolejną edycję naboru na aplikację dyplomatyczno-konsularną 2019, która przygotowuje do pracy w polskiej dyplomacji.
Uczestnicy aplikacji zostaną zatrudnieni w MSZ na czas określony 1 roku.  Po jej ukończeniu i  zdaniu egzaminu uzyskają stopień dyplomatyczny oraz podejmą obowiązki członka służby zagranicznej. Absolwenci aplikacji zostaną skierowani do pracy w placówkach zagranicznych RP. Aplikacja dyplomatyczno-konsularna to początek kariery w MSZ!

17.07.2018

Zapraszamy do udziału w konkursie na wizualizacje promujące równość szans kobiet i mężczyzn w biznesie. Przez wizualizacje rozumiemy dowolne techniki artystyczne: plakaty, grafiki, infografiki, animacje, filmy, komiksy, etc.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto ma pomysł na przedstawienie zagadnień z zakresu równości szans kobiet i mężczyzn w pracy i jest w stanie go zaprezentować z zastosowaniem dowolnej techniki wizualnej.
W ramach konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody.

13.07.2018

Masz pomysł na innowacje w swojej firmie? Nowy produkt lub technologię, która usprawni produkcję? Właśnie ruszył kolejny konkurs z Regionalnego Programu Operacyjnego, w którym można zdobyć bony na innowacje. Warto spróbować, bo dotacje sięgają wysokości nawet 90 proc. kosztów wprowadzenia nowego rozwiązania. Wnioski można składać do 2 października.

12.07.2018

Coca‑Cola Experience to dwuletni program menedżerski dla osób, które planują w przyszłości objąć stanowiska kierownicze. Uczestnicy programu, wspierani przez mentora i doświadczonych menedżerów, prowadzą samodzielne projekty w różnych działach firmy, poznają tam ludzi, funkcjonowanie działów, a także zdobywają szersze spojrzenie biznesowe. Taki program to także szkolenia i warsztaty, które wspierają rozwój kompetencji technicznych oraz umiejętności poszukiwanych u nowoczesnych liderów. Twój rozwój będzie wspierany przez Mentora oraz najlepszych ekspertów na rynku.

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 95