Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Strona główna Aktualności

25.04.2018

Zapraszamy do lektury artykułu o Akademickim Biurze Karier, który ukazał się w pierwszym numerze Commentarii Academici, nowego czasopisma Uniwersytetu Pedagogicznego. Ewa Trznadel - Kierownik ABK mówi w nim o szeregu działań mających na celu aktywizację studentów i absolwentów w obszarze budowania kariery zawodowej.

19.04.2018

Open lecture „Green Economy: How Can We Solve Regional Environmental Problems?” oraz Startups roundtable „How to incubate ideas improving environment?”

26 kwietnia w Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, dzięki współpracy z Konsulatem Generalnym USA w Krakowie, będziemy gościć Dra Thomasa Henry Culhane'a, z Patel College of Global Sustainability w Uniwersytecie Południowej Florydy w Tampie (USA).

18.04.2018

Fundacja Instytut Studiów Strategicznych zaprasza na VII konferencję z cyklu „Nie wystarczy być... Kobietą" zatytułowaną: "Kobiety aktywne w życiu publicznym"

16.04.2018

Akademickie Biuro Karier oraz firma IBM zapraszają studentów Uniwersytetu Pedagogicznego na bezpłatne szkolenie pt. „Excel - poziom podstawowy”, które odbedzie się 9 maja 2018 r.

13.04.2018

Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o. o., zaprasza do udziału w projekcie iiz POWER-em w przyszłość!. Projekt realizowany jest w okresie od 01.01.2018-31.12.2020 i skierowany jest do osób, które:

1. zamieszkują (w rozumieniu kodeksu cywilnego) teren gminy Kraków.
  2. bierne zawodowo, należące do kategorii NEET, tj. osoby w wieku 15-29 lat, które spełniają łącznie trzy warunki:
[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 92