Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Strona główna Aktualności

20.09.2018

Serdecznie zapraszamy na XV Targi Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, które odbędą się 11 października 2018 r. Targi Pracy UEK są świetną okazją, aby zapoznać się z ofertą najlepszych pracodawców i skonsultować swoje CV.

20.09.2018

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza na bezpłatne spotkania z kulturą i językiem hiszpańskim, włoskim, francuskim, niemieckim i angielskim w ramach programu Unii Europejskiej „Erasmus+ Młodzież”.Zajęcia  rozpoczną się w październiku br. i prowadzone będą przez wolontariuszy z Hiszpanii, Włoch, Francji i Niemiec.

13.09.2018

Serdecznie zapraszamy wszystkich Absolwentów Wyższej Szkoły Pedagogicznej, Akademii Pedagogicznej oraz Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie na Zjazd Absolwentów. Wydarzenie odbędzie się 13 października 2018 r. w budynku głównym przy ul. Podchorążych 2.

30.08.2018

Już 17 października w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbędzie się największa konferencja dla branży druku 3D w Europie Środkowo-Wschodniej – Printed Conference. Oprócz konferencji, organizatorzy zapraszają na otwarte targi druku 3D oraz Strefę Innowatora, gdzie będzie można zobaczyć najciekawsze projekty wykorzystujące nowe technologie.

29.08.2018

Myślisz o własnym biznesie, chciałbyś wykreować własną markę? Już w najbliższy czwartek przy ul. Podgórskiej 16 odbędzie się spotkanie, gdzie tematem przewodnim będzie- wizerunek oraz budowanie marki osobistej.

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 97