Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Strona główna Aktualności
drukuj drukuj

Aktualności

15.11.2018

14 listopada w ramach obchodów ŚTP w Auli Prof. Danka miały miejsce rozgrywki o Puchar Rektora na „Najlepiej zarządzane wirtualne przedsiębiorstwo”. Uroczystego otwarcia dokonali: Pan Rektor prof. dr hab. Mariusz Wołos, oraz Pani Prof. dr hab. Janina Pach, Kierownik Katedry Ekonomii i Polityki Gospodarczej IPAE. W uroczystości wzięli również udział znamienici Goście: Konsul Generalny USA – B. Bix Aliu; Dr Sharon Freeman, która w swoim wystąpieniu przedstawiła filary amerykańskiego ekosystemu dla startupów; dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej – Rafał Barański, który nakreślił rolę ekonomii społecznej w gospodarce.

9.11.2018


W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Malopolsce Uniwersytet Pedagogiczny odwiedzą: B. Bix Aliu - Konsul generalny USA w Krakowie, Iwona Radwan - Sado - wykładowca, dziennikarka, szkoleniowec, Wojciech Przybylski - Prezes Krakowskiego Parku Technologicznego oraz Sharon T. Freeman, Ph.D. President and CEO of Gems of Wisdom Consulting, Inc.

22.10.2018

 

Akademickie Biuro Karier zaprasza na kolejny wykład z cyklu Spotkania z ludźmi biznesu. Spotkanie pt. "Kształtowanie wizerunku i 7 zasad budowania własnej marki osobistej" prowadzone przez Panią Iwonę Radwan - Sado odbędzie się 14 listopada 2018 o godz. 9.30 w budynku głównym UP, w sali 30.

20.10.2018

Uniwersytet Pedagogiczny zaangażował się kolejny raz  w realizację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce i jest jednym z partnerów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w realizacji tego przedsięwzięcia.

W programie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości znajduje się wiele atrakcyjnych wydarzeń na które serdecznie zapraszamy.

Przedsięwzięcie odbędzie się w dniach 12-18 listopada 2018 r.

Całościowy program Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce 2018.

3.10.2018

 

W dniach od 15 do 19 października serdecznie zapraszamy na Tydzień Otwarty Akademickiego Biura Karier. Tydzień ABK odbędzie się w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery (15 - 21 października) . Bądź architektem swojego szczęścia to hasło przewodnie tegorocznego OTK.

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 99