Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Strona główna Goście Akademickiego Biura Karier. Spotkania z ludźmi biznesu.
drukuj drukuj

Goście Akademickiego Biura Karier. Spotkania z ludźmi biznesu.

 

 

Agata Kurek
Założycielka marki KOKOworld - liderka zespołu i projektantka w jednym. Prywatnie osoba, którą nie trzeba dwa razy namawiać ani do podróży, ani do tańca, ani do projektów społecznych.
Wyobraźnia, ciekawość i pasja - trzy tematy dzięki którym powstała marka KOKOworld, która łączy najdalsze krańce świata, krawców z Senegalu i z Polski, rękodzielników z Indonezji z kaletnikami z Krakowa, wszystko po to by przybliżyć Wam część tradycji, upodobań z innych zakątków świata.

 

Pani Agata Kurek przeprowadzi u nas wykład pt. "Z pasji do etycznej mody. Biznes krok po kroku" 7 marca 2019 r.

 

 

Iwona Radwan - Sado
Od wielu lat wykładowca akademicki i szkoleniowiec dla firm z zagadnień dotyczących:
kształtowania wizerunku w biznesie, Savoir- Vivre w życiu publicznym, wystąpień publicznych i pracy przed kamerą, kształtowania własnej kreatywności i rozwoju osobistego.
Współpracuje na stałe z AGH, Wydziałem Zarządzania oraz Krakowską  Akademią im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Wydziałem Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej.
Przygotowuje felietony do magazynu “ Biznes Trendy Małopolska”.
Od ponad dwudziestu lat jest dziennikarzem i stałym współpracownikiem różnych telewizji:TVP – specjalista od wizerunku oraz kierownik produkcji programów o kulturze, TVN- wydawca programów “ Rozmowy w Toku” oraz trener w programie ” Projekt Lady”, od czterech lat choreograf Gali  pokazów Haute Couture French Touch produkowanej dla TVN, TV Polsat przez 14 lat choreografia i reżyseria Gali Elite Model Look.
Przez 14 lat Dyrektor Artystyczny Międzynarodowego Konkursu dla modelek Elite Model Look Polska. Od 26 lat  właścicielka Studia Mody, w ramach którego reżyseruje i produkuje pokazy mody znanych projektantów polskich i zagranicznych oraz licznych topowych marek odzieżowych. Jej pasą jest moda oraz odkrywanie i kształtowanie stylu u ludzi.

 Pani Iwona Radwan - Sado przeprowadziła u nas wykład pt. "Kształtowanie wizerunku i 7 zasad budowania własnej marki osobistej" 14 listopada 2018 r.

 


Aneta Wątor
 Certyfikowany trener Kaizen, który przekazuje wiedzę z ogromnym entuzjazmem i energią. Przedsiębiorca, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania wielkich sukcesów małymi krokami, autorka książki Kaizen w biznesie, Dziennika realizacji celów Kaizen, e-booków, kursów online, m.in. „Samodoskonalenie metodą Kaizen. Jak w 30 dni osiągnąć szybkie zmiany małymi krokami”, oraz kursu „Formuła budowania marki osobistej w 6 krokach metodą Kaizen.”

 

Pani Aneta Wątor przeprowadziła u nas wykład pt. "Jak budować markę osobistą przedsiębiorcy i skutecznie rozwinąć swój biznes"17 października 2018 r.

 


Sebastian Kolisz
Partnera Zarządzający  Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości Polska Południowo – Wschodnia. Certyfikowany Instruktor Innowacji AIP. Promotor idei startupów i działań przedsiębiorczych. Twórca sukcesu AIP w Krakowie. Koordynował od podstaw powstanie sieci Inkubatorów Przedsiębiorczości w Krakowie rozpoczynając od 2006 roku. W roku 2017 wspierał powstawanie nowej siec i Business Link jako Dyrektor działu Standard Excellence Polska oraz Dyrektor Growth Business Link Kraków. Obecnie zarządza siecią AIP jako Partner Zarządzający AIP Polska Południowo –Wschodnia. Organizator konferencji, szkoleń, prezentacji, targów i wielu projektów związanych z przedsiębiorczością i startupami (m.in. Poland Business Starter, Startup Mixer, Business Mixer).  Koordynator projektu „Platformy Startowe dla nowych pomysłów”, w ramach których prowadził cykl Warsztatów z Kreowania Pomysłów Biznesowych oraz Business Mixery.

Pan Sebastian Kolisz przeprowadził u nas wykład pt.„Etat czy Własna Firma - porównanie sposobów zarabiania pieniędzy w Polsce”  24 maja 2018 r.

 


Aneat Winiarz
Dietetyk, trener personalny i zawodniczka sportów sylwetkowych. Sport, kształtowanie sylwetki i dieta to jej pasja i praca od wielu lat, dlatego z przyjemnością pomaga innym w wyznaczeniu i osiągnięciu celów. Pomaga w planowaniu planów treningowych, żywieniowych i suplementacyjnych. Uważa, że odpowiednia motywacja, doza samozaparcia, fajni ludzie i dobre samopoczucie to podstawa osiągnięcia wymarzonych efektów. Dlatego stawia na kompleksowe wsparcie, swobodę relacji i elastyczność współpracy.

 

Pani Aneta Winiarz przeprowadziła u nas wykład pt."Od pasji do biznesu: dieta, trening, motywacja" 8 marca 2018 r.